wtorek, 24 listopada 2015

Co słychać na fanpage naszej szkoły?

Polubień naszej szkoły stopniowo przybywa.

Fanpage gimnazjum lubią nie tylko uczniowie. Wśród sympatyków odnajdujemy także rodziców i osoby zainteresowane tym, co dzieje się w naszym mieście. 


Największym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia z uroczystości szkolnych, spotkań, z realizacji projektów edukacyjnych, zawodów sportowych itp. Wówczas obserwujemy największą liczbę wejść na naszego fanpage.


Dzięki tego typu stronie szkoła ma możliwość aktywnego dbania o swój wizerunek poprzez publikowanie postów. Stwarza to również uczniom, rodzicom i nauczycielom  możliwość dwukierunkowej komunikacji – mogą komentować wpisy, udostępniać je lub „lajkować”. Taka możliwość jest bardzo cenna i dzięki temu wzrasta zaufanie do naszej szkoły. Mogą także regularnie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości.

Z pewnością fanpage ma wpływ na umocnienie pozycji naszej szkoły na rynku, ponieważ osoby, posiadające konto na Facebooku , co jakiś czas widzą publikowane przez nas posty – niezależnie czy są nimi zainteresowane, czy nie, wcześniej czy później zapamiętają nazwę, charakter a nawet logo szkoły.


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku
Licencja Creative Commons

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz