czwartek, 22 listopada 2018

Życzenia dla Polski z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości


Droga Polsko! Z okazji Twojego święta, które odbywa się 11 listopada, życzę Ci, aby nigdy więcej nie toczyła się na Twoim terenie żadna wojna, abyś nie straciła Niepodległości oraz aby nikt nigdy nie wymazał Cię z map.


Mateusz
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci, aby już nigdy nie trzeba było walczyć o Twoją niepodległość. Pięknie rozwijaj się, bądź wzoru ładu, porządku i dobrobytu, miejscem życia, szczęścia, uśmiechu oraz radości.

Życzy MichałDroga Polsko! Z okazji Twojego święta pragnę Ci życzyć spokoju w narodzie. Aby obywatele stali się prawdziwymi patriotami. Bądź dalej taka bezpieczna, abyś z roku na rok zdobywała wielu prawdziwych przyjaciół. Żeby Twoja niepodległość trwała nieprzerwanie. Kocham Cię Polsko!

JuliaDroga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci, by każdy obywatel Cię szanował, aby każdy twój rodak dbał o twoje ziemie oraz godnie Cię reprezentował i odnosił się do Ciebie z honorem.

Tego życzy Kamil
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta chciałabym Ci życzyć, aby ludzie docenili Twoją historię, okrutny los i to, jaką bezcenną wartością jest wolność. Pomimo niewielkich rozmiarów jesteś WIELKIM PAŃSTWEM. Za to Cię bardzo cenię i darzę miłością, dlatego również życzę Ci jak najdłuższego zapisu na kartkach historii.

Izabella
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta chciałabym Ci życzyć przede wszystkim wolności, żeby trwała jak najdłużej oraz by ludzie zrozumieli, co to jest prawdziwa miłość do ojczyzny, czyli patriotyzm.

ZuziaDroga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci dużo szczęścia, rozumu i spokoju. Aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego i by każdy, kto mieszka w Polsce mógł nazywać się dumnym Polakiem! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego

życzy MartynaDroga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci wszystkiego najlepszego, wszystkiego co najgłębiej w sercu ukrytego, wszystkiego najlepszego życzę Tobie, bo jesteś ojczyzną zawsze widniejącą w mojej głowie.

JuliaDroga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dziękuję, że od 100 lat możemy obchodzić Święto Niepodległości 11 listopada. Gdyby nie Ty, nie byłoby również innych świąt narodowych. Przesyłam najgorętsze pozdrowienia.

Kuba
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci, żebyś nie miała żadnego wroga, a jedynie samych przyjaciół. Aby wszystkie zwierzęta Ciebie kochały, żebyś była na zawsze niepodległa, dumna i odważna.

Kuba
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci, abyś była tak dumna jak teraz. Niech ludzie potrafią walczyć za Ciebie, gdy ty już będziesz bezsilna i nie boją się pokazywać, jak bardzo Cię kochają. Również życzę Ci niepodległości, którą z trudem zdobyłaś. Zapomnij o przykrościach, które kiedykolwiek Cię spotkały. Życzę Ci, aby liczba Twoich mieszkańców wzrastała, a Ty żebyś była nierozdarta. Życzę wielu przyjaciół, którzy nigdy Cię nie zawiodą. Abyś miała swoje zdanie, nie bała się nikogo. Najważniejsze, aby twoje piękno było docenione, nie zmieniało się. Żyj spokojnie i w pokoju.

Julia

Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci z całego serca, abyś po wsze czasy została niepodległa, żebyś miała wyrozumiałych władców oraz żeby mieszkańcy dbali o Ciebie, jak najlepiej potrafią.

Martyna

Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci zachowania suwerenności i niezależności. Abyś już nigdy nie znalazła się pod obcymi rządami. Niech ludzie, którzy niegdyś walczyli o Twoją niepodległość, mogli się nią cieszyć już zawsze. Polscy obywatele niech szanują Cię i sławią Cię na całym świecie. Flaga nasza niech będzie na arenie międzynarodowej symbolem dobrych rządów i wzorowych praw. Pragnę, abyś zachowała dobre stosunki z sąsiadami. Bądź zawsze słoneczna i kolorowa, bo Twoje krajobrazy są najpiękniejsze na świecie. Bardzo Cię kocham!

Łukasz
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrowia, abyś nigdy nie zginęła, żeby wszyscy Polacy byli dobrzy, dbali o nasz naród i go pielęgnowali.
Martyna
Droga Polsko! Z okazji twojego święta życzę Ci samych spokojnych dni, dalszego rozwoju gospodarczego i technologicznego, abyś się nie zmieniała, a Twoje granice pozostały bez zmian. Pragnę Ci również życzyć dalszych sukcesów i bezkonfliktowej współpracy z pozostałymi państwami.
Nikola


Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci w tym pięknym dniu, byś była taka, jak żyjesz w sercach Polaków darzona szacunkiem, wzbudzająca w nas nadzieję, niosąca pokój. Bądź nam domem, w którym będziemy czuli się dobrze i bezpiecznie.
Życzy KacperDroga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci kolejnych lat niepodległości. Abyś zawsze miała wiele wiernych żołnierzy i wielu patriotów. Chciałbym, abyś była zawsze niepodległa. Jestem dumny z tego, że urodziłem się w niepodległym kraju, że mam tu rodzinę.
Sebastian
Droga Polsko! Z okazji Twojego święta życzę Ci, żebyś już nigdy nie straciła swojej niepodległości, oddanych obywateli, osiągnięć w wielu dziedzinach oraz pokoju i szczęścia Twoich mieszkańców.
NataliaDroga Polsko! Z okazji Twojego święta składam Ci najszczersze życzenia. Obyś dalej była silna, potężna. Pomimo problemów, wojen, chaosu powstałaś, żyłaś dalej. Oby byle tak dalej!
Życzy Patryk
Droga Polsko! Z okazji twojego święta, ze łzą w oku, przy triumfalnych dźwiękach, chcę Ci życzyć patriotycznych mieszkańców. Takich, jak za czasów warszawskich powstańców. Pięknych pieśni mówiących o Twojej historii, pełnych alegorii dobrych rządzących dla tych na Twoich terenach trwających oraz wolności, bo to dzięki niej często u nas uśmiech gości.
Życzy Agata

Droga Polsko!
Wolność jest największym skarbem świata, Polska zna gorycz niewoli. Była w niej przez długie lata. Dziś jest wolna, choć jeszcze serce boli. Niech uczą się pokolenia, że ojczyzna warta jest życia, poświęcenia, o nią zawsze walczyć trzeba, tak jak o ostatnią kromkę chleba. Wolna ojczyzno! Nasze dobro narodowe, w Twoje walczące kiedyś ręce dzisiaj nie tylko wielkim słowem oddajemy hołd i swoje serce. Żeby już nigdy na tej ziemi nie było bólu, strzał, krwi, boj odeprzemy siłami swymi to przyrzeczenie składamy Ci.
Daria


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz