piątek, 8 września 2017

Zostań POSZUKIWACZEM KROPEK

14 września zaproszę moich uczniów do wspólnej zabawy. Zostaną POSZUKIWACZAMI KROPEK. Tego dnia będą tropić po całej szkole cytaty zamieszczone w dużych kropkach. 

Poszukiwania kropek będą trwały do godziny 14:30. Zadaniem uczniów jest znalezienie tekstu i  przepisanie go na kartę w dowolnym kole. Zwycięzcą zostanie ten gracz, który odnajdzie jak najwięcej kropek, a w przepisanych cytatach nie będzie błędów. Na zwycięzcę czeka nagroda :)4 komentarze:

 1. Bardzo serdecznie dziękuję za podpowiedź w organizacji Dnia Kropki. Pomysł , który znajduje się na blogu przystosowałam do swojej klasy. Wyszło pięknie. Były dziecięce podziękowania za lekcję. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że lekcja się udała. Czy mogłabym prosić dla czytelników mojego bloga o kilka pomysłów na przystosowanie do innej klasy? Dzielmy się doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Super, uczniowie mogą bawić się i uczyć jednocześnie! Kradnę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech pomysł żyje jak najdłużej :) Proszę o kilka zdań refleksji po zajęciach. Najlepiej tutaj- w komentarzach. Z pewnością skorzystają z uwag naśladowcy w kolejnych latach. Pozdrawiam.

   Usuń